CHARYTATYWNY BAL

Pod patronatem Stowarzyszenia Przymierze Rodzin

Serdecznie zapraszamy na Charytatywny Bal Szkoły Podstawowej nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego. Celem balu jest zbieranie funduszy na rozbudowę Szkoły.

Do wspólnej zabawy karnawałowej zapraszamy całą społeczność szkolną – rodziców, nauczycieli, absolwentów szkoły i ich rodziców, członków Stowarzyszenia Przymierze Rodzin i rodziców z innych szkół przymierzowych oraz wszystkich przyjaciół i sympatyków naszej szkoły.

Poza wybornym jedzeniem, świetną muzyką i klimatycznymi wnętrzami Fortu, będą mieli Państwo świetną okazję do integracji. Na balu będziemy mogli spotkać się w mniej formalnym niż na co dzień otoczeniu. Będzie to również okazja do wspólnego świętowania 30-lecia naszej szkoły, do zabawy, spotkań i rozmów, udziału w konkursie o tematyce warszawskiej, a także aukcji przepięknych rysunków pana Mikołaja Kamlera, przedmiotów przygotowanych przez utalentowanych nauczycieli oraz usług członków naszej społeczności. W trakcie balu będziemy zbierać fundusze na rozbudowę szkoły. Więcej informacji o rozbudowie www.rozbudowaszkoly.pl

Sposoby wsparcia:  

Uwaga! Lista gości została zamknięta. Osoby, które zgłosiły rezerwację mailową przed 9 stycznia prosimy o:

  1. Wpłatę darowizny na konto Stowarzyszenia Przymierze Rodzin tytułem  „darowizna na cele statutowe: BDR” o numerze 54 1020 1185 0000 4702 0267 6740. Wpłat można też dokonać w gotówce w Sekretariacie Szkoły oraz Sekretariacie Przymierza.
  2. Odebranie zaproszeń w dniu Balu przy wejściu do Fortu Sokolnickiego lub w Sekretariacie Szkoły (ul. Racławicka 14).

Zaproszenie Normalne na bal: 250 PLN przy wpłacie do 31 grudnia 2019 r. Od 1 stycznia 2020 r: 300 PLN

Zaproszenie Złote na bal: 500 PLN

Termin:

25 stycznia 2020 r. o godz. 21:00

Miejsce:

Nowy Fort, ul. Stefana Czarnieckiego 51, Warszawa


Rezerwacja miejsc

Osoby zainteresowane prosimy o:

  1. Przesłanie na adres email: bal@rozbudowaszkoly.pl imion i nazwisk osób, które przyjdą na bal oraz ewentualnych preferencji usadzenia przy stołach (stoły 10-osobowe). Preferencje usadzenia mogą być korygowane na dwa tygodnie przed balem.
  2. Wpłatę darowizny na konto Stowarzyszenia Przymierze Rodzin tytułem  „darowizna na cele statutowe: BDR” o numerze 54 1020 1185 0000 4702 0267 6740. Wpłat można też dokonać w gotówce w Sekretariacie Szkoły oraz Sekretariacie Przymierza.
  3. Odebranie zaproszeń w dniu Balu przy wejściu do Fortu Sokolnickiego lub w Sekretariacie Szkoły (ul. Racławicka 14).