praca wre!

Praca wre – naprawdę!

W zeszłym tygodniu dostarczono na budowę wykładziny podłogowe: sale są tynkowane i lada chwila będzie można „kłaść podłogi”.

W łazienkach na wszystkich piętrach jest już glazura – kolorowa, spodoba się dzieciom.

Biała glazura jest już także na zapleczu jadalni, w tzw. kuchence (nie będziemy tu gotować obiadów, ale stanie tu zmywarka, bemar do podgrzewania posiłków i lodówka. Otrzymaliśmy z EURO AGD sprzęty: 3 lodówki, pralkę, czajniki – do wyposażenia szkoły.

Rodzice uczniów – p. Anna Salak i p. Magda Mrozowska – pomagają nam zaprojektować wnętrza tak, aby przestrzeń była optymalnie wykorzystana.

Wznoszona jest tzw. dobudówka – będzie tu szyb windy i klatka schodowa od windy do korytarzy. Dobudówka to na poziomie zero także mały hol przy sali gimnastycznej oraz dwie przebieralnie.

Przywieziono poręcze na klatkę schodową: stare, choć ładne, trzeba było zdemontować (za dużo elementów drewnianych).

Trwa rozbiórka malowniczych baraków na terenie, na którym w przyszłości będzie małe boisko (wniosek grantowy został złożony).

Dzisiaj wywieziono wszystkie sprzęty z Kabat – pożegnaliśmy się z siedzibą na Wąwozowej 28. Jutro oddajemy klucze! Łza się w oku kręci…

Nasza Mokotowska siedziba jest wielkim magazynem. Na parterze i pierwszym piętrze niebawem rozpocznie się remont – chcemy, aby uczniowie klas 7 i 8 rozpoczęli nowy rok szkolny w odnowionych i powiększonych salach.

Bardzo dziękuję Rodzicom i Nauczycielom, którzy przenosili i przewozili dziesiątki mebli, komputery, pudła z książkami i pomocami. Kilkanaście osób i kilka samochodów a tyle pracy…