Mamy już 20 zamontowanych okien!

Kolejne dobre informacje z placu budowy: w budynku naszej nowej szkoły zamontowano już 20 okien!

Montaż okien będzie wieloetapowy i zakończy się w połowie maja.

Dzięki Waszej hojności udało się zebrać fundusze na windę, która  została już zakupiona 🙂 Dziękujemy!!!

Przy okazji pragniemy przypomnieć o zbliżającym się terminie rozliczenia podatku PIT. Gorąco zachęcamy, by w ramach 1% podatku dochodowego wesprzeć rozbudowę naszej szkoły. To nic nie kosztuje, a jest bardzo potrzebne!
Dobrym pomysłem jest też rozpropagowanie tej informacji wśród rodziny i znajomych – będzie to wspaniały prezent dla naszych uczniów, nauczycieli i całej naszej społeczności. Dziękujemy!Poniżej szczegółowe informacje:Stowarzyszenia Przymierze Rodzin,KRS 0000091879,
Cel szczegółowy: Darowizna na cele statutowe: rozbudowa budynku na Mokotowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *