bal charytatywny

25 stycznia 2020 roku w Forcie Sokolnickiego odbył się I Bal Charytatywny Szkoły Podstawowej nr 2 Przymierza Rodzin pod Patronatem Stowarzyszenia Przymierze Rodzin.

Zorganizowanie takich wydarzeń przyczynia się do integracji naszego środowiska, któremu bliskie są wartości promowane przez Stowarzyszenie Przymierze Rodzin. Przez budowanie więzi między ludźmi chcemy wpływać na rozprzestrzenianie pozytywnych postaw nastawionych na budowanie i wzmacnianie rodzin, a także promować instytucje działające na rzecz wychowania i edukacji młodzieży.

Bal był również wydarzeniem, które pomogło zebrać fundusze na rozbudowę Szkoły. Dzięki hojności Darczyńców zebraliśmy imponującą kwotę 100 tys. złotych, która pozwoli realizować dalsze etapy budowy, a tym samym wypełniać misję Stowarzyszenia, związaną z kształtowaniem młodego pokolenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to wydarzenie: Stowarzyszeniu Przymierze Rodzin, pracownikom Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego oraz uczestnikom Balu – za wspaniałą atmosferę, zaangażowanie i wielką hojność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *